Zyxel Networks Türkiye’de Gülşah Tamkan’a global sorumluluk

Zyxel Networks Türkiye’de dağıtım operasyonlarının yönetiminden sorumlu olan Gülşah Tamkan’ın sorumlu olduğu bölgeler arasına Orta Doğu ve Yunanistan pazarları da eklendi.

 

2017 yılı Kasım ayından beri Zyxel Networks Türkiye’de Dağıtım Operasyonlarının Yönetiminden Sorumlu olan Gülşah Tamkan’ın bölgesel olarak sorumluluğu arttı. Tamkan, yeni dönemde Türkiye’ye ek olarak Yunanistan ve Orta Doğu bölgesinin de dağıtım operasyonlarını yönetecek. 

 

Gülşah Tamkan kimdir?

Profesyonel iş yaşamına 2006 senesinde Next Generation Networks bünyesinde adım atan Gülşah Tamkan, iki yıl boyunca bu şirkette Proje Müdürü olarak görev yaptı. Tamkan, 2008 yılında Ürün Müdürü olarak Prolink Mümessillik’de çalışmaya başladı. 2012 yılında aynı şirkette Operasyon ve Servis Süreçlerinden Sorumlu Müdür olarak atanan Tamkan, 2013 yılında Prolink Mümessillik’in İş Geliştirme Müdürü oldu. 2015 yılında aynı şirkette Satış Takım Lideri görevini üstlenen Gülşah Tamkan, 2017 yılında Zyxel Networks Türkiye’ye Dağıtım Operasyonlarının Yönetiminden Sorumlu Müdür olarak geçiş yaptı. Lisans eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamlamıştır. University of California, San Diego’da 6 aylık eğitim alan Tamkan, iyi derecede İngilizce biliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı