Wellness Sektörü Lapis Yazılımı İle Dijitalleşiyor

15 ÜLKEDE 400’DEN FAZLA WELLNESS KULÜBÜNÜN DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE DESTEKÇİSİ LAPİS

 

Lapis, sektördeki 25 yıllık tecrübesiyle fitness merkezleri, oteller, SPA işletmeleri, yoga ve antrenman stüdyoları ile su parklarının yönetimi için güçlü araçlar ve raporlar sağlayarak wellness sektörünün dijitalleşme yolculuğunu destekliyor. Gittikçe kalabalıklaşan ve karmaşıklaşan tesislerin yönetiminde ciddi zorluklar yaşandığının farkında olduklarını belirten Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, hem tesis maliyetlerini azaltan hem de verimli bir yönetim olanağı sunan Lapis yazılımının yurt içinde ve yurt dışında 400’den fazla tesiste kullanıldığını söylüyor.

 

Spor salonları ya da SPA merkezleri gibi sağlıklı yaşam merkezlerine yönelik ilgi gün geçtikçe artıyor. Üye sayısı arttıkça kalabalıklaşan ve yönetimi karmaşıklaşan bu tesisler için Senkron Yazılım tarafından geliştirilen web tabanlı Lapis, güçlü araçlarıyla tesislerin etkili ve kolay biçimde yönetilmesini sağlıyor. Sektördeki 25 yıllık tecrübesiyle tesis yöneticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Lapis’in kullanıcı dostu ve duyarlı bir yazılım olduğunu aktaran Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, wellness sektörünün bu yazılım sayesinde dijitalleşme yolculuğunun hızlandığını vurguluyor. Üyelerin tesis deneyimlerinin maksimum seviyeye çıkarılmasını destekleyen Lapis, aynı zamanda sektördeki yüksek marka değeri ve bilinirliği ile kullanılan tesislere prestij de kazandırıyor.

 

Wellness Sektörü İçin En Güçlü Yönetim Yazılımı

 

Fitness merkezleri, SPA işletmeleri, stüdyolar ve su parkları için geliştirilen Lapis, online rezervasyon ve satış işlemlerinden otel yazılımlarıyla entegrasyona kadar birçok özel araç sunuyor. Tesis yönetimini daha verimli ve daha güçlü bir yönetim için desteklerken buna bağlı olarak müşteri memnuniyetini de artırıyor. Özelleştirilmiş araçlarıyla yöneticilerin tesislerini etkili bir biçimde değerlendirmelerini ve daha stratejik kararlar alabilmelerine de olanak tanıyor. Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, rezervasyon gibi işlemlerin mobil uygulama sayesinde üyeler tarafından da gerçekleştirilebildiğini ve bu sayede ekstra personel ihtiyacının azalmasıyla maliyetlerde de ciddi düşüşlerin görüldüğünü paylaşıyor.

 

15 Ülkede 400’den Fazla Kulüp Tarafından Tercih Ediliyor

 

Kuvvetli raporlama araçları ile tesislere güç ve verimlilik kazandıran bir çözüm yazılımı olarak Lapis, pazarının hakimi donanım çözümü ortaklarıyla daha önce denenmemiş birçok yenilikçi yöntemi sektörde uygulayan ilk yönetim yazılımı olma özelliği taşıyor. Tesis yöneticilerinin bulundukları mekandan bağımsız olarak istenen her an, her türlü cihazdan erişebildikleri Lapis, birden çok şubesi olan markalar için tek ekranda yönetim imkanı da sağlıyor. Yurt içinde ve yurt dışında 400’den fazla işletmenin Lapis’i tercih ettiğini paylaşan Senkron Yazılım CEO’su Erdal Özkan, Lapis’in eksiksiz ve sorunsuz yönetim sağlayan profesyonel bir sistem olduğunu aktarıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı