Tronsmart, Onyx Ace Pro Kablosuz Kulaklıkları Piyasada

Endüstri lideri ses markası Tronsmart, yeni gerçek kablosuz kulaklıkları Onyx Ace Pro‘nun lansmanını duyurdu.

Son teknoloji Qualcomm Chip, aptX uyarlanabilir ses kod çözme ve cVc 8.0 çağrı azaltma özellikli dörtlü mikrofon, müzik dinlerken, spor salonunda veya oyun oynarken mükemmel ses ve ses kalitesinin yanı sıra sorunsuz ve güvenilir bağlantı sunuyor.

Tronsmart Onyx Ace Pro, Tronsmart web sitesi GeekBuying ve AliExpress’ten 39,99 $/32 £ karşılığında satışa çıktı. Amazon’un Haziran ayında takip etmesi muhtemel.

Qualcomm aptX ve aptX uyarlanabilir ses kod çözme özelliğine sahip gelişmiş bir Qualcomm QCC3040 çipinin yanı sıra 13 mm kompozit polimer sürücüye sahip Onyx Ace Pro, büyük derinlik ve nüans içinde etkileyici bir ses sunuyor. Kombinasyon, türler ne olursa olsun mükemmel kalitede bir dinleme için her enstrümanın geniş bir ses sahnesinde mükemmel bir şekilde sunulmasını sağlıyor.

Ayrıca, ses alımını iyileştiren ve sesi izole etmek için arka plan gürültüsünü iptal eden ve çağrıların kristal netliğinde olması için yüksek netlikte ileten cVc 8.0 çağrı azaltma özelliğine sahip dörtlü mikrofon (her biri 2 adet) içeriyor.

Onyx Ace Pro, kompakt bir şarj kutusuyla 27 saate kadar pil ömrüne sahip. Böylece dışarıdayken kullanımı kolayca karşılayabilir. Kulaklıklar, tek bir şarjla 6,5 ​​saat dinlemeye izin veriyor ve takılı bir Type-C kablosuyla çanta üzerinden kolayca şarj edilebilir.

En son Bluetooth 5.2 teknolojisini kullanarak, zayıf radyo frekansında bile daha yüksek bağlantı kararlılığına sahip ve daha düşük güç tüketimi ile daha hızlı ses iletimi (10 m/33 ft mesafeye kadar) sağlıyor. Bu, kullanıldığı her yerde, yüksek kaliteli bir sesle kesintisiz dinleme için pürüzsüz kalacağı anlamına geliyor.

Çok yönlü bir kulaklık olan bu kulaklık, yalnızca müzik dinlemek veya arama yapmak için ideal olmakla kalmıyor, aynı zamanda oyuncular için çift amaçlı işlevsellik ve daha sürükleyici bir deneyim sağlamak için bir Oyun Modu da sunuyor. Maksimum ses ve video senkronizasyonu ile en üst düzeyde ve keyifli bir oyun oturumu sağlıyor. Siri, Alexa ve Google gibi sesli asistanlarla uyumlu, çok yönlü harika bir kulaklık.

Kulaklık IPX5 su geçirmez olduğundan herhangi bir yağmura, su sıçramasına veya toza dayanabilir, yani kullanıcıların kötü hava koşullarına yakalanmaları veya terli bir spor salonu seansı sırasında kullanmaları durumunda endişelenmelerine gerek yok.

Özellikler
Son teknoloji Qualcomm Çip, Daha Sorunsuz ve Daha Hızlı Bağlantıyı Garantiliyor.
Qualcomm aptX Uyarlanabilir Decodec İşitsel Deneyimi Optimize Ediyor.
Qualcomm cVc 8.0 ile Çift Mikrofon Kristal Netliğinde Çağrı Sağlıyor.
Kapsamlı Ses Sahnesi için 13 mm Özel Tasarım Sürücüler.
27 Saate Kadar Oynatma Süresi.
Ultra Hafif Yapı ve Sıkıca Oturan Tasarım.
IPX5 Suya dayanıklı.
Kullanılmış Dokunmatik Kontrol.
Tek-tuş kurtarma.
10 m/33 ft’ye kadar İletim Mesafesi.
Type-C Şarj Portu.