Samsung Galaxy M51 , Almanya’da Ön Satışa Çıktı

Ar-Ge çalışmaları resmi olarak Samsung şirketi tarafından geçen yıl onaylandıktan sonra Galaxy M51 ilk olarak Almanya’da ön siparişe çıktı. Akıllı telefonun 11 Eylül itibari ile ön sipariş veren kullanıcılara dağıtımına başlanması bekleniyor.

Pazarın son 3 yılı ele alındığında Samsung şirketi, M serisi akıllı telefonları ile alt ve orta segmentten pek çok müşteri hanesine sayı olarak yazdırmayı başardı. Bu segmentlerde yer alan ürün yelpazesini sık sık güncellemeyi de ihmal etmeyen Koreli dev teknoloji şirketi şimdi de Galaxy M51 modelini resmi olarak Almanya’da ön siparişe sundu.

Teknik özellikler ve donanım bazında cihaza baktığımızda M51’in beklentilerimizi karşılayabildiğini hatta beklentilerimizin bir tık üzerinde olduğunu söylemek mümkün. Orta segmente hitap eden bu akıllı telefonun tam 7000 mAh’lik muhteşem bir bataryası bulunuyor. Bu batarya canavarını full şarj etmek ise 25 W hızlı şarj kullanıldığı halde 2 saat sürüyor.

Kamera noktasında da cimri davranmayan Samsung şirketi, telefonda dört kameralı bir sisteme yer verirken ön kamerayı da 32 MP yaparak kullanıcılardan tam not alacak gibi görünüyor. 6,7 inçlik süper AMOLED Plus Infinity-O gibi harika bir ekrana sahip olan akıllı telefonda ek olarak 6 GB RAM eşlik ediyor.

Koreli şirket Samsung, ne kadar Galaxy M51 akıllı cihazını Almanya’da 360 Euro’luk bir fiyat ile ön satışa da sunmuş olsada, özellikle Türkiye gibi pazarlarda da satışa sunması muhtemel görünüyor. Telefonun teknik özellikleri şöyle sıralayacak olursak:

Samsung'un yüksek kapasiteli bataryalı yeni akıllı telefonu: Galaxy M51 -  Sputnik Türkiye

Samsung Galaxy M51 Teknik Özellikler

Boyutlar: 163.9 x 76.3 x 9.5 mm

Ağırlık: 213 Gr

Ekran: Super AMOLED Plus Infinity-O, 6.7 inç

Depolama: 128 GB

Sensörler: Hız, parmakizi, yerçekimi, RGB ışık, yakınlık sensörü

Ön Kamera: 32 MP

Arka kamera: 64 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP

Bağlantılar: USB Type-C, GPS, ANT+, 3.5 mm kulaklık girişi, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0

Batarya: 7000 mAh, 25W hızlı şarj

Telefon şu anda ülkemizde satışa sunulmuş bir halde bulunuyor telefonu almak için buraya tıklayarak hepsiburada üzerinden alabilirsiniz.

Sizce telefon f/p ürünümü?

Elimizden geldikçe sizler için içerik yazıyoruz İnceleme katagorimize girerek daha fazla içerik bulabilirsiniz.