Ramazan’da Kalpten Kalbe Bir Yardımlaşma için Cepten Cebe FİLEPara

Yüksek standartlarda ürettiği gıda, kişisel bakım ve ev temizliği ürünlerini tüketicisiyle buluşturan FİLE, dijital ödeme uygulaması FİLEPara ile nakit ya da kredi kartına gerek olmadan temassız ve pratik bir alışveriş imkânı sunuyor. 

 

Müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek günlük hayatlarını kolaylaştıracak gıda, temizlik ve kişisel bakım kategorisinde ürünler geliştiren FİLE; temassız mobil ödeme uygulaması FİLEPara ile ödeme işlemlerini de kolaylaştırıyor. 

 

FİLE’nin dijital ödeme uygulaması FİLEPara, nakit ya da kredi kartına gerek olmadan FİLE mağazalarından gerçekleştirilen tüm alışverişlerde cep telefonuyla ödeme imkânı sunuyor. Tüm akıllı cep telefonlarına indirilebilen uygulama temassız ve pratik bir alışveriş deneyimi yaratıyor.

 

İstenilen cep telefonu numarasına istenilen miktarda FİLE para gönderilmesine olanak sağlayan mobil uygulama, Ramazan’da yardımlaşmayı kolaylaştıracak bir seçenek olarak da öne çıkıyor. FİLE para gönderilen kişi, uygulamanın cep telefonunda yüklü olmasına ihtiyaç duymadan, gelen SMS kodu ile tüm ihtiyaçlarını FİLE mağazalarından gerçekleştirebiliyor. Böylece FİLEPara kullanıcıları, Ramazan’da ihtiyacı olan yakınlarına yardım elini uzatabiliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı