MSI, Optix MAG281URF Ultra HD Oyuncu Monitörünü Duyurdu

Gerçek oyun donanımı konusunda dünyanın lider üreticisi MSI, tüm oyuncular için donanım olanaklarını gururla genişletiyor. Bugün, gelişmiş daha az mavi ışık teknolojisine ve MSI’ın KVM teknolojisine sahip en yeni 4K UHD oyun monitörümüz Optix MAG281URF’yi tanıtmaktan onur duyuyoruz. Optix MAG281URF, HDMI 2.1 aracılığıyla elde edilen 144 Hz yenileme hızına sahip 4K çözünürlüklü bir panel ile donatılmıştır. MSI’ın Less Blue Light Premium işlevi, zararlı ışık yayan dalga boylarını azaltan ve kusursuz görüntü kalitesi sağlamak için Renk Gamı ve Renk sıcaklığını koruyan yerleşik bir EYESAFE sertifikalı donanım çözümüdür.

Oyuncu dostu başka bir tasarım, MSI’ın yalnızca oyuncuların bir monitöre bağlı klavye ve fare seti aracılığıyla 2 cihazı kontrol etmesine izin vermekle kalmayan, aynı zamanda PBP modları altında dosya aktarımını destekleyen KVM işlevidir. Optix MAG281URF’nin renk yelpazesi de olağanüstü. DCI-P3 %95 ve sRGB %124, diğer oyun monitörlerinin %90’ından daha iyi performans gösteriyor. HDR parlaklığı 400 nit’e kadardır ve daha iyi bir oyun deneyimi için HDR 400 sağlar.

Yeni nesil konsolların piyasaya sürülmesinden ve PC’lerin önemli ölçüde iyileştirilmesinden bu yana, yüksek yenileme hızına sahip 4K oyun oynamak artık ulaşılamaz bir rüya değil. MSI Optix MAG281URF harika bir seçenektir. Daima gelişen MSI, oyun monitörlerinin tasarımında kendisine meydan okumaya devam edecek ve rakiplerinizin her zaman önünde olmanızı sağlayacaktır.
4K Oyun: 4 kat daha keskin. 4K oyun, FHD’de oyun oynamaya kıyasla tamamen farklı bir duygu, daha geniş, net bir görüntü ve daha önce hiç yaşamadığınız çok daha fazla ayrıntı.
Low Blue Light Premium: Bir oyun sever olarak, daha az mavi ışık kullandıktan sonra ekranınızın sararmasının ne kadar dayanılmaz olduğunu anlıyoruz. Less Blue Light Premium, herhangi bir renk veya resim kalitesinden ödün vermeden mavi ışık tayfının mavi-mor segmentindeki ışık emisyonlarını azaltmak için bir donanım çözümü kullanıyor. Ayrıca bu özellik EYESAFE standardını da geçmiştir.
KVM: Tek bir fare, klavye ve MSI oyun monitörü seti ile birden çok bağlı cihaz arasında dosyaları kontrol edin ve aktarın. Daha fazla bilgi veya nasıl çalıştığı için lütfen bu makaleye bakın.
Daha fazla özellik:
Hızlı IPS Paneli
NVIDIA G-SYNC Uyumlu
HDMI 2.1 – 144 Hz’de 4K
Geniş Renk Gamı – DCI-P3 %95 ve sRGB %124
VESA DisplayHDR 400 Özelliği