MSI, NVIDIA RTX A-serisi ile Güçlendirilen CreatorPro Mobil İş İstasyonları

Bilgisayar donanımı ve çözümlerinde dünya lideri olan MSI, yenilenen yeni nesil mobil iş istasyonlarının lansmanını yaptı. 2022’de MSI, Workstation serisini CreatorPro serisi olarak yeniden markalaştırdı. Yeni seri sadece profesyonel endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda temiz hatlar, hızlandıran iş ve çeşitli seçeneklerle bireysel stüdyolar ile genel tasarımı daha zarif hale getiriyor.

En yeni NVIDIA RTX profesyonel grafik kartları ve 12. nesil Intel Core işlemciler tarafından desteklenen iş istasyonları, önceki modellere kıyasla artık %45’e varan performans sunabiliyor. CreatorPro Serisi, daha fazla görsel doğruluk ve bilgi işlem gücü garanti etmek için işlemeyi hızlandırır. Kullanıcılar ister büyük ölçekli karmaşık modelleme ile çalışıyor, ister büyük veri analitiği işliyor, mimari planlar oluşturuyor veya hatta sabit kare hızları gerektiren yüksek kaliteli VR içeriği yaşıyor olsun, MSI’ın mobil iş istasyonları en yüksek performansı sağlar. ISV tarafından onaylanan ve MIL spesifik standartlarını geçmek için en üst düzeyde test edilen MSI İş İstasyonları, kullanıcıların üretkenliklerini ve taşınabilirliklerini bir sonraki düzeye taşımalarına olanak tanır.

Yeni CreatorPro Z serisi, performansta büyük bir sıçrama sunar ve çok yönlülüğü şık, şık bir tasarımda birleştirir. NVIDIA RTX A5500 Dizüstü Bilgisayar GPU’suna sahip dizüstü bilgisayarlar, ek güç ve çok yönlü yapılandırmalar gerektiren en gelişmiş görevler için idealdir. Yeni CreatorPro Z16P ve CreatorPro Z17, Ay Grisi kasaya sahiptir. 16:10 QHD+ çözünürlük ve True Pixel Teknolojisi, herhangi bir proje için en doğru ve canlı renkleri sunar. Ayrıca MSI, cihazların çok yönlülüğünü artırmak için kalem desteğini ve dokunmatik paneli ekleyerek daha kullanıcı dostu hale getirdi.

MSI, MSI’ın özel Buhar Odası Soğutucu Teknolojisine sahip CreatorPro Z16P ile hava akışını ve soğutma verimliliğini önemli ölçüde artırarak sınırları zorladı. Her iki MSI modeli de 90 Whr, Wi-Fi 6E ve Thunderbolt 4 teknolojilerinden oluşan uzun pil ömrüyle uzaktan çalışma için tasarlanmıştır.

Ayrıca MSI tarafından, metaverse endüstrisini geliştirmek veya deneyimlemek isteyen herkes için önerilen Meta-Ready olarak tanınırlar.

CreatorPro M serisi, yaratıcı çalışanlar ve yüksek fiyat etiketi olmadan güçlü dizüstü bilgisayar performansına ihtiyaç duyanlar için ideal bir seçenektir. Üç boyutta gelir: 17,3 inç CreatorPro M17, 16 inç 16:10 CreatorPro M16 ve 15,6 inç CreatorPro M15. NVIDIA RTX A3000 12 GB Dizüstü Bilgisayar GPU’suna kadar paketlenirken, tüm boyutlar benzersiz bir stil ve profesyonel estetik sağlayan yeni bir keskin tasarıma sahiptir.