“İyi Yemek” Meraklılarının Vazgeçilmezi Fuudy, Şehrin En Sevilen Lezzetlerini Ramazan’da da Sofralarınıza Getiriyor

Sofralarınıza Lezzetli Bir Dokunuş:

 

Online yemek siparişi kavramını eşsiz bir lezzet deneyimine dönüştüren Fuudy, şehrin en seçkin lezzetlerini evlerinize getiriyor.

 

Tüm aileyi ve dostlarımızı bir araya toplayan Ramazan sofraları yılın en keyifli buluşmalarına ev sahipliği ediyor. Yemek siparişi kavramını lezzet deneyimine dönüştüren Fuudy, şehrin en lezzetli iftar menülerini evinize getirerek en sıcak buluşmaların yaşandığı keyifli davet sofraları yaratıyor. 

 

Baylan, Yanyalı Fehmi Lokantası, Divan Delivery, Five O’Clock ve Overdose gibi restoranların usta şeflerinin elinden çıkan iftar menüleriyle, sofralarınıza lezzet katacak seçenekler sunan Fuudy, aynı zamanda farklı beslenme tercihlerine uygun seçenekler de bulunduruyor. Üstelik ileri tarihli sipariş seçeneği ile size önceden plan yapma imkânı sunuyor.

 

SEVİLEN RAMAZAN LEZZETLERİ FUUDY GURME MARKET’DE

Keyifli Ramazan alışverişi artık Fuudy sayesinde çok daha kolay. Ramazanın vazgeçilmez lezzetleri, Fuudy Market ayrıcalığı ile kapınıza geliyor. Fuudy Market kategorisinde Macro Online, Amasya Et ve Çemens Gurme gibi kaliteden ve lezzetten ödün vermeyen markalar yer alıyor.  

 

Fuudy siparişlerinizde Visa kartlara özel 15’ varan ve Yapı Kredi Crystal sahiplerine 20, World Platinum ve adios Premium sahiplerine 10 indirim ayrıcalığını kullanabilirsiniz. *

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı