İstanbul Baymak Servis Numaraları

Baymak Servis İstanbul, özel teknik servisimiz ve servisimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorunlara kesin çözüm üreten teknik elemanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefleyerek kurulmuş özel bir servistir. Hızlı bir şekilde çözüm üretmek ve müşterilerimizi memnun kılmak için ekibimiz adresinize ulaşıp sorunu anlamak amacıyla sizlerle görüşür, arıza hakkında bilgi alır, sizleri konuyla ilgili olarak bilgilendirerek onayınızı alır.

Ürününüzde parça değişimi gerektiğinde tamamen orijinal parça kullanılır. Ayrıca yedek parça değişimlerinde ve işçilik hizmetinde 1 yıl garanti vermekteyiz. Garanti süresi içinde ürününüzde aynı arıza oluşursa, ücret talep edilmeden onarımı yapılır.

İstanbul Baymak Servis; bu aşamada memnuniyetiniz için yakınınızdadır. Ürünlerinizde oluşacak herhangi bir sorun için 7 gün 24 saat arayabileceğiniz 444 78 56 numaralı telefondan servislerimize ulaşabilir, sizler için çalışan teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Baymak, ülkemizin en bilinen, en çok tercih edilen, beyaz eşya piyasasında haklı bir ün sahibi olmuş bir markadır ve oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Baymak Servisleri İstanbul, tüm bu ürünlerin bakım ve onarımında en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışmaktadır.