FSP Group Dünyanın İlk SFX 12VO 750W Güç Kaynağını Piyasaya Sürüyor

FSP Group, 1 Temmuz 2021’de Kaliforniya’nın enerji yasası tarafından yayınlanan CEC Tier 2 verimlilik standardı aracılığıyla PC sisteminin beklemedeki güç tüketimini etkin bir şekilde azaltmasını sağlayan dünyanın ilk SFX 12VO güç kaynağı FSP750-27SCB’yi piyasaya sürdü. – Nesil CPU ve enerji yoğun gereksinimler, pazardaki küçük PC’lerin üst düzey sistem konfigürasyonlarıyla donatılmasını uygun hale getirir.

Enerji yoğun CPU ve GPU yapılandırmaları, normal sistem işlemlerini sağlamak ve oyunculara bilgi işlem verimliliği ve iyi e-spor deneyimleri sağlamak için yüksek düzeyde kararlı bir güç kaynağı gerektirir. 12V+12Vsb devre tasarımını benimseyen geleneksel Çoklu Ray, Tek Raylı 12VO güç kaynaklarıyla karşılaştırıldığında, güç dönüştürme verimliliği etkin bir şekilde artırılabilir. Çıkış voltajı kararlılığı, enerji dönüşüm kaybını azaltmak için kontrol edilebilir ve oyunculara akıllı bir risk kontrol deneyimi sunar.

Mevcut Multi Rail ile karşılaştırıldığında SFX 12VO güç kaynağı, kablo tasarımında büyük bir farklılık gösterir. SFX12VO güç kaynağı kablosu MB 24 pininden MB10 pinine düşürülmüştür. Orijinal CPU 4+4 korunur ve grafik kartları için PCle 8 pin veya 6+2 pin sağlanır. Bu nedenle, tel tasarımı açısından SFX 12VO, uygun tel düzeltme, kolay onarım ve montaj, sistem alanında iyi ısı dağılımı vb. gibi avantajlara sahiptir. E-spor PC’lerinde ve e-spor NUC’lerinde kullanım için uygundur.

Özellikleri
Intel ATX 12VO standartlarına uygun
%90’ı aşan yüksek verimli dönüşüm oranı; 80 Plus Altın Verimliliği ile tanışın
Uzun ömürlü ve sessiz 92 mm fan
Tamamen siyah modül düz çizgi tasarımı
DC-DC devre tasarımı; kararlı güç çıkışı
Japon elektrolitik kondansatör
ATX kasa kurulumu için PS2 standı (isteğe bağlı)
Çoklu koruma mekanizmaları: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP