Frogger And The Rumbling Ruins 3 Haziranda Sizlerle

KONAMI'nin Apple Arcade’e özel yeni oyununda toplam 100 eğlenceli seviye ve klasik Frogger oynanışıyla iç içe geçmiş yeni mekanikler sizleri bekliyor

 

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, 200'den fazla premium oyundan oluşan ve giderek büyüyen bir koleksiyona sınırsız erişim sunan Apple'ın popüler oyun abonelik hizmeti Apple Arcade’e özel yayınlanacak oyunu Frogger and the Rumbling Ruins'in 3 Haziran'da çıkacağını duyurdu. Frogger'ın Toy Town'un başarısının ardından, Frogger and the Rumbling Ruins, gizemli, antik bir ortamda geçen bulmacalarla dolu 100 aşamadan oluşuyor.

 

Frogger gizemli güçlere sahip kayıp bir peri (?) olan 'Axol' ile tanışır. Harabelerdeki hazineler nerede, taş tabletlerin anlamı ne, kaybolan kurbağa yavruları nerede ve Axol'un annesi kim? Tüm bu soruların cevaplarını sadece Frogger bulabilir!

 

Kurbağa maceracı 'Frogger', arkadaşı 'Newt'ten, eski bir kurbağa kabilesinin uzak harabelerde gizlenmiş hazinesi hakkında bir söylenti duyar. Aynı zamanda, dünyanın dört bir yanında yeni doğmuş kurbağa yavruları hızla kaybolmaya başlar…

 

Frogger and the Rumbling Ruins'de oyuncular, çeşitli tuzaklardan ve düşmanlardan kaçınırken araziyi manipüle ederek Frogger'a harabeler arasında rehberlik edecek. Oyun, sezgisel üç boyutlu bulmacalar, benzersiz karakterlerle bezeli eğlenceli ve sıcak bir hikaye ve harabelerin en derin kısımlarındaysa vahşi boss savaşları içeriyor. Harabelerdeki tüm hazineleri keşfedip Antik Salientians'ın gizemlerini çözebilecek misiniz?

 

Apple Arcade, kullanıcılara bir aylık ücretsiz deneme fırsatı sunmakta. Servis yine bir aylık ücretsiz deneme fırsatı ile Apple One'ın Bireysel, Aile ve Premier aylık planlarının bir parçası* 

 

Daha fazla bilgi için takipte kalın! Frogger and the Rumbling Ruins hakkında ek ayrıntılar yakında resmi web sitesinde yayınlanacak.

 

*Apple One ücretsiz denemesi, yalnızca şu anda ücretsiz deneme veya abonelik yoluyla kullanılmayan hizmetleri içerir. Plan, deneme süresinden sonra iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir. Kısıtlamalar ve diğer şartlar geçerlidir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı