Doğuş Otomotiv’den Dijital Dönüşüm yolunda yeni bir uygulama : Dijital Santral

Temellerini 2017 yılında attığı Dijital Dönüşüm Sürecinde hızla ilerleyen Doğuş Otomotiv, yeni bir çalışmayı daha hayata geçirdi: Dijital Santral Projesi. 

 

Santral sistemini yenilemek isteyen tüm Yetkili Satıcı ve Servislere de adapte edilebilen projeyle Doğuş Otomotiv müşterilerine kesintisiz iletişim ve üst düzey deneyim imkanı sağlanıyor.

 

Doğuş Otomotiv’in dijital dönüşüm yolculuğu tam hızıyla devam ediyor. 2017 yılında Dijital Dönüşüm Departmanı’nın kurulmasıyla başlayan süreçte, Makine Öğrenimi, Yapay Zeka (ML – AI) kullanımının yaygınlaştırıldığı, veriye dayalı analitik, hızlı ve yeni dijital iş modellerinin geliştiren marka, şimdi de Dijital Santral Projesi çalışmasını uygulamaya aldı.

 

Dijital iletişim altyapısı sistemlerinin iyileştirilmesini sağlamak amacıyla Vodafone ortaklığıyla hayata geçirilen “Dijital Santral Projesi”, santral sistemini yenilemek isteyen tüm Yetkili Satıcı ve Servislere de kolayca adapte edilebiliyor ve sistemden yararlanmalarına imkan tanıyor. 

 

Proje, Doğuş Otomotiv müşterilerine kesintisiz iletişim ve üst seviyede deneyim sunabilmek amacıyla, iletişim sistemi altyapısının yenilenmesi odağında ele alınan çalışmaları kapsıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı