COLORFUL, iGame GeForce RTX Özelleştirme Serisi Grafik Kartını Piyasaya Sürüyor

Profesyonel bir grafik kartları, anakartlar, hepsi bir arada oyun, multimedya çözümleri ve yüksek performanslı depolama üreticisi olan Colorful Technology Company Limited, PC meraklılarına kendi RENKLİ GeForce RTX’lerini kişiselleştirmeleri için iGame GeForce RTX Özelleştirme Serisi grafik kartlarını sunar. grafik kartı. Kendi tasarımınızı yaratın ve türünün tek örneği olun. Bu benzersiz grafik kartı, kullanıcıların arka plakayı tamamen özelleştirmesine olanak tanır. Grafik kartı, kolay sökme ve kişiselleştirme için manyetik bir kilitleme mekanizması kullanan iki arka plaka ile birlikte gelir.

RENKLİ iGame GeForce RTX Özelleştirme Serisi grafik kartları, rüya gibi bir kaplama tasarımına sahiptir – degrade renkte mor ve yeşil gölge karışımı, ona birinci sınıf bir görünüm verir. RENKLİ iGame GeForce RTX Özelleştirme Serisi grafik kartlarında, kasa içindeki ısı dağılımını ve hava akışını iyileştirmek için hava akışının soğutucudan geçmesine izin veren bir hava kanalı tasarımına sahip çift eksenli fanlar bulunur. Grafik kartının arka plakası, kullanıcıların tamamen özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş bir grafik kartı için yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaları için mükemmel bir tuvaldir.

Çıkarılabilir Manyetik Arka Plaka ve Vultune Tarzı Çıkartmalar
RENKLİ iGame GeForce RTX Özelleştirme Serisi iki arka plaka ile gelir – fırçalanmış alüminyum gümüş arka plaka ve beyaz kaplamalı boş alüminyum arka plaka. Her iki arka plaka da, arka plakaların değiştirilmesini kolaylaştıran manyetik bir kilitleme mekanizması kullanılarak çıkarılabilir.

Kutudan çıktığı gibi, iGame GeForce RTX Özelleştirme Serisi, benzersiz bir parıltı sağlayan bir çift Vultune tarzı çıkartma ile birlikte gelir. Kullanıcılar, boş arka plaka için kolayca kendi çıkartmalarını özelleştirebilir ve oluşturabilir.

Özelleştirilebilir ARGB Şeridi
COLORFUL iGame GeForce RTX Özelleştirme Serisi grafik kartı, geniş kapsamlı ARGB aydınlatması için kapağı çevreleyen bir ARGB şeridine sahiptir. Adreslenebilir RGB aydınlatma, iGame Center uygulaması kullanılarak tamamen özelleştirilebilir.