COLORFUL, B560 Mini-ITX Anakartları ve Kompakt RTX 3060 Mini Grafik Kartını Piyasaya Sürüyor

Profesyonel bir grafik kartları, anakartlar, hepsi bir arada oyun ve multimedya çözümleri ve yüksek performanslı depolama üreticisi olan Colorful Technology Company Limited, CVN B560I Oyun Serisi Mini-ITX anakartlarını ve kompakt iGame GeForce RTX 3060 Mini OC grafiklerini tanıtıyor. kartlar. Yeni ürünler, küçük form faktörlü bilgisayar tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

COLORFUL CVN B560I Oyun Serisi Mini-ITX anakartlar iki modelde gelir – beyaz ve gümüş renkli CVN B560I Gaming Frozen ve siyah ve gümüş renkli CVN B560I Gaming Pro. İki model, inşaatçıların siyah veya beyaz PC yapılarında eşleşen renklere sahip olmalarını sağlar. COLORFUL, yeni Mini-ITX anakartları tamamlamak için ayrıca 182 mm kompakt uzunluğa sahip iGame GeForce RTX 3060 Mini OC grafik kartını da sunuyor. Bununla RENKLİ meraklılar, tamamen RENKLİ küçük form faktörlü bir oyun bilgisayarı oluşturabilirler.

RENKLİ CVN B560I GAMING Serisi
Yeni CVN B560I Gaming Frozen ve CVN B560I Gaming Pro Mini-ITX anakartları sırasıyla beyaz/gümüş ve siyah/gümüş olarak gelir. Her iki anakartta da 10. nesil ve 11. nesil Intel Core işlemcileri destekleyen Intel B560 yonga seti bulunuyor. Anakartlar, çok çekirdekli işlemcilere yeterli güç dağıtımı sağlayan 60 A DrMos güç modülleri ile 6+2 güç fazı tasarımı kullanır. Anakart ayrıca hızlı kablosuz bağlantı için en yeni Intel Wi-Fi 6 çözümüyle donatılmıştır. Anakart, 11. nesil Intel Core işlemcilere sahip en yeni AMD Radeon ve NVIDIA GeForce grafik kartları için bir PCIe 4.0 X16 yuvasına sahiptir.

COLORFUL, yeni CVN B560I Oyun Serisi Mini-ITX anakartlar için anakartın soğutma bileşenlerini yükseltti. Buna daha büyük bir PCH soğutucu, VRM’lerde genişletilmiş soğutucu ve kurulu NVMe SSD’lere soğutma sağlamak için M.2 yuvasındaki soğutucu dahildir. Anakartlar ayrıca, iGame Center yazılımı kullanılarak kontrol edilebilen ve özelleştirilebilen daha fazla ARGB cihazını desteklemek için ek bir 5 V ARGB başlığı ile birlikte gelir.

RENKLİ iGame GeForce RTX 3060 MINI OC 12G L
COLORFUL, yeni CVN B560I Oyun Serisi Mini-ITX anakartlarının lansmanını tamamlamak için kompakt iGame GeForce RTX 3060 MINI OC 12G L küçük form faktörlü grafik kartını da sunuyor. Yalnızca 182 mm uzunluğunda gelir ve 2 yuvalı PCI genişletme yuvasına sığar. CVN B560I Gaming Frozen anakartını mükemmel şekilde tamamlayan beyaz ve gümüş renkli bir temaya sahiptir. “MINI” kırmızı etiketli beyaz renkli bir arka plakaya sahiptir. Ayrıca oyun estetiği için görünür tarafta bir RGB ışık çubuğuna sahiptir.

iGame GeForce RTX 3060 MINI OC grafik kartı, COLORFUL’un Tek Tuşlu OC özelliği ile birlikte gelir, hızlı hız aşırtma için arka G/Ç’de bir geçiş anahtarı. Akıllı Otomatik Durdurma Teknolojisi, fanı kapatarak düşük yüklerde sessiz çalışmayı sağlarken, mükemmel ısı dağılımı için dört adet 6 mm çapında ısı borusuna sahip büyük bir soğutucu kullanır.